Łączna liczba wyświetleń

piątek, 4 marca 2011

Najlepsi !

Otóż , z tego względu iż przypomniało mi się , że jeszcze prowadzę bloga - postanowiłam napisać coś nowego ^^ . A mianowicie - tak jak wcześniej planowałam na temat przyjaźni .. - Ale to za chwilę ..
Chciałam na wstępie podziękować wszystkim którzy odważyli się skomentować mojego bloga a także którzy odważyli się przeczytać moje wypociny [ a było Was już 350 :D - z czego jestem zadowolona] Oby było Was więcej xd

"Przyjaźń" - kiedy usłyszę gdzieś , wyczytam albo przywołam w pamięci to słowo moje pierwsze skojarzenie ? Oczywiście moja najlepsza "psiapsiółka" ! Zaraz potem śmiech , i inni "ważni" .. A Wasze skojarzenia ?
Według mnie to jacy jesteśmy , jakie mamy samopoczucie , i ogółem - jak się czujemy przynajmniej 1/4 zawdzięczamy przyjacielowi . Czasem nawet mam wrażenie , że moja przyjaciółka/przyjaciele - to moja druga połówka ! Rozumiemy się bez słów , dzień jest dla nas za krótki , oczywiście nie widzę poza nią świata , wybaczę jej wszystko , i chyba łączy nas jakaś dziwna więź empatyczna ;) Właśnie w takich barwach widzę przyjaźń - śmiech i wszystko kolorowe .. Chociaż oczywiście nie zawsze , przyjaźń ma swoje złe strony jedna z nich - ZMARSZCZKI !! Tak , tak - TE zmarszczki , a mianowicie - te na twarzy .
Bo kto nie rozśmieszy Cię lepiej niż przyjaciel . Ja z "moimi" bym się śmiała cały czas [dosłownie] .. I przez to aż ze śmiechu boli brzuch no i robią się zmarszczki . ;]

Przyjaciel ? =  Moja definicja tego słowa [nie] jest prosta ..Przyjaciel to taki ktoś , kto doskonale cię rozumie . Bez słów . Kocha cię bezwarunkowo [ ale i tak sprzedałby cię na targu za dychę ! ;] . Świata poza tobą nie widzi [  oczywiście nie na żadnym tle seksualnym ] . Zależy mu na twoim szczęściu .. Pomaga ci w KAŻDEJ sytuacji , ufa ci na maksa [ niekiedy bardziej niż własnej matce ] , byłby w stanie dać ci co tylko zechcesz obyś był szczęśliwy i uśmiechnięty , rozumie cię jak nikt inny , wyczuwa twój zły/dobry nastrój , i oczywiście umie go poprawić , Przyjaciel = to taka osoba która jest gotowa do poświęceń - Dla  ciebie ..

Mój przyjaciel ? - To mój anioł stróż .. Dosłownie ... Wiem , że kiedy by mnie ktoś skrzywdził , coś mi zrobił moja przyjaciółka zabiłaby go ! [ To działa oczywiście w obie strony ] 
Troszczy się o mnie , < 3333 Kiedy mówię , jej "Dziękuję że jesteś" - wiem że nasze "dziękuję że jesteś" Jest najsilniejsze na świecie . Kiedy powiem coś obraźliwego pod jej adresem [ : D ] - to ona tylko macha na to ręką , ja się obrażam oczywiście , a ona wie że za jedną setną sekundy  przyjdę ją błagać o przebaczenie . Nie , nie chodzi o to , że jestem pod jej wpływem , To coś jakby uzależnienie xd Ale nie do końca ..
Prawdziwego przyjaciela znaleźć jest trudno ..  - takim który nas zrozumie i będzie posiadał wszystkie niezbędne cechy [ patrz wyżej ] Niektórym się to nie udaje przez całe życie .. Trzeba umieć odróżnić przyjaciela/znajomego od kogoś kto nie jest nas wart , nie zależy mu nas nas [ acz, na czymś z nami związane w tej toksycznej przyjazny ma jakiś cel , mianowicie nie związek z nami ] Albo robi sobie z nas "jaja" . nienawidzę takich osób ..
Posiadać prawdziwego przyjaciela to coś cudownego . To jak posiadać drugich rodziców chrzestnych , nauczyciela , matkę , ojca , wszystkich znajomych - w JEDNYM . : )
 Ale to jest oczywiście tylko moje zdanie . Nie zamęczam Was więcej .
Pozdrawiam = inscrutableex :*

P.S. Jakie jest Wasze zdanie na temat przyjaźni ?
PP.S O czym następny post ?
Nie bądźcie tacy , parę komentarzy się przyda - bo nie wiem czy wgl. ktoś chce to czytać !
fotki : nawiązujące do tematu :7 komentarzy:

 1. Post o przyjażni bardzo mi się podoba, jest fajny i to w 100 % racja a tak na marginesie to jest najlepszy blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post . !
  Moje zdanie na temat przyjaźni : Przyjaciel to taki ktoś , kto rozumie Cię bez słów , możesz z nim pogadać o wszystkim [ dosłownie wszystkim ] i możesz na niego liczyć w każdej sytuacji , wyżalić się ze wszystkich problemów . Przyjaciel to taki ktoś , kto nie obraża się z byle powodu .. ;| .. :D [ Mamy podobne zdanie xD ]

  Liczę na więcej postów oooo... Hmmm... < mina myśliciela Xd > .. O związkach , jak musi zachowywać się facet w każdej sytuacji z dziewczyną , [ co powinien robić i mówić , a czego nie ] ..

  Myślę , że pomogłam . :**

  OdpowiedzUsuń
 3. cóż , no tak racja < 33
  zobaczę co da się zrobić . Ciekawy temat : ]

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawie piszesz ;] i fajne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. widać,że jarasz sie pisaniem blogów ;}

  OdpowiedzUsuń
 6. hah xd
  dziękuję , cóż prawda 'Piegus'

  OdpowiedzUsuń
 7. superowy bloga !!:)

  oto link do mojego bloga na ktorym jest nowy post ;))

  http://tokiohotelsong.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń

No - Dawaj & dawaj .
odwdzięczę się i liczę na Ciebie .
Napisz szczerze co myślisz . pozdrawiam : )